Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
kacynski Czysta Moc
1 rok temu

Kto normalny idzie do seminarium, jak nie zwyrol to nawiedzony oszolom, nie zdolni do normalnego zycia w spoleczenstwie! Pod ochrona sekty kosciola, moga bezkarnie oddawac sie swoim slabosciom i dewiacjom z bogiem na ustach! Taki jest obraz hipokryzji i degeneracji tej sekty od zarania!

0

Zglos komentarz

Reklama