Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
d.72 😏 Szyderca
1 rok temu

Podobno lubi też Wajakądijos.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 rok temu

ja bardziej go widzę podśpiewującego klasyki typu: ♫♫ Majteczki w kropeczki ło ho, ho, ho, Niebieskie wstążeczki ło, ho, ho, ho... ♫♫

0

Zglos komentarz

M
Mati73 🌾 Wieśniak
1 rok temu

.... Bi dzisów też lubi :)

0

Zglos komentarz

T
tojaamuz 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ale od Queenów, Purpli, Maidenów to się proszę odczepić 🙂 Dobrze żeś nie tknął Metalliki:)

0

Zglos komentarz

Reklama