Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Dalej są tak samo głupi.

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
1 rok temu

Jeśli to , że zagłosowali na KO ma być wyznacznikiem mądrości to raczej bardziej zglupieli niż kiedykolwiek

0

Zglos komentarz

A
ArunaBoy 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ludzie są coraz głupsi. PiS i KO nie mają tu nic do rzeczy. Głownie dlatego, że to jedna i ta sama partia. Póki rządzić będą jedni lub drudzy, o żadnej mądrości mówić się tu nie da...

0

Zglos komentarz

Reklama