Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
Agresor25 😏 Szyderca
1 rok temu

Żeby wszyscy tak rozwiązywali swoje konflikty ☺️

0

Zglos komentarz

P
puchbeary 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Jak ja bym chciał, żeby mój młody się codzień tak naparzał ze swoimi kumplami. A tymczasem te lebiegi siedzą na schodach, ślepią się w telefony i oglądają takie filmiki jak ten wyżej i nawet ze sobą mało rozmawiają...

0

Zglos komentarz

Reklama