Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Za patriotyzm trzeba płacić.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
1 rok temu

No i te biedaki za karę smażą się w słońcu a ci co stać ich na Bałtyk mają piękną deszczową pogodę

0

Zglos komentarz

K
krzywojapy 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Dlatego nie jeżdżę nad Bałtyk - niech cwaniacy sobie sami wcinają te odgrzewane, 5xprzepłacone ryby z zamrażarek

0

Zglos komentarz

Reklama