Reklama
Reklama

Komentarze

7
P
PietroKor 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Gdy ludziom jest źle szukają ratunku gdzie się da i jak się da. Lepiej się zastanów dlaczego ludzie czują się źle w Polsce i obnażaj sprawców zła a nie zagubionych.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

PietroKor - Obnażam. Największym sprawcą zła w Europie jest zbrodnicza ideologia katolicka. Katolicyzm wymordował całe narody. W imię chrystianizacji przy pomocy ognia i żelaza mordował opornych.

0

Zglos komentarz

B
bocianroman 😏 Szyderca
1 rok temu

Chrystianizując amerykę wymordowano3/4 indian.

0

Zglos komentarz

S
Szakal1315 😏 Szyderca
1 rok temu

Banny obecnie calkiem dobrze bronimy sie przed katolicyzmem, moim zdaniem o wiele goszym izmem jest wszech obecny zielony faszyzm. z jego nachalna indoktrynacja i narzucaniem swoich prawidel.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Robią ludzie kariery. Potem latają samolotami, a prezydent im parkingi załatwia.

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
1 rok temu

W sumie to biedni ludzie...

0

Zglos komentarz

J
ju777 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nie potrafię zrozumieć jak można samemu dobrowolnie tak się poniżać.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

To te samoloty co Duda obiecywał?....

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
1 rok temu

Narkotyki jeb...ą mózg. (religia jeb..e wszystko) Fentanyl w Polsce był rozpylany na plebaniach zanim to stało się modne ;)

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
1 rok temu

A powiadajo, że nie mamy lotniskowców...

0

Zglos komentarz

Reklama