Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Ale s**ienki maja skromne...zlote. Daja wiernym przyklad , zycia w ubostwie!

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

Ubóstwo w ich przypadku oznacza ...ubóstwianie przepychu.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Złodzieje i oszusci w kolorowych i czarnych s**ienkach - oddawajcie nasze poeniadze i ziemie , coscie zagrabili przez te 1050 lat!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Oto dwa nieroby. To nowotwory na organizmie Polski.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Cyrk i tresura dla ubogich...mentalnie!

0

Zglos komentarz

A
Andrzej54821 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Tak ma być, wierni utrzymują swój przybytek. Jak nie chcą zrobić im koło pióra.

0

Zglos komentarz

Reklama