Reklama
Reklama

Komentarze

8
C
czepio 🏹 Łowca
1 rok temu

Nie spodziewałem się po nich samokrytyki.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Ale ty mnie zaimponowałes, Zbigniew!!!!! Brawo - tak krytycznie mówisz o sobie i swoich kolegach - złodziejach partyjnych i pisowskich złodziejach !!!!! No brawooooo😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Jak to to dobrze, że to prawacko-katolickie śc****o mówi o sobie i swoim prawacko-katolickim żuciu warchoła i złodzieja.

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
1 rok temu

Bax, sprawdź kiedy on to powiedział i w odniesieniu do kogo, bo mam dziwne przeświadczenie, że o sobie i kolegach to raczej nie mówi.

0

Zglos komentarz

H
hellsing 😏 Szyderca
1 rok temu

Sam o sobie i swoich współpracownikach . Odważny gościu!

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
1 rok temu

Jak ty mi zaimponowałeś...

0

Zglos komentarz

M
Michał57663 💩 JP 100%
1 rok temu

1. Link do oryginału proszę, bo usta klapią nie w rytmie słów, choć głos niby jego. 2. Nawet jeśli to nie fejk, to materiał jest stary i Ziobro pi****li o politykach PO. 3. Łatwo was zmanipulować ameby.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Wiesz co to sarkazm? Zresztą ja i tak nie popieram żadnej opcji, więc niic do platformy nie czuję, amebo.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

No! Kto najgłośniej ryczy: "ŁAPAĆ ZŁODZIEJA" ???

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

No! Kto najgłośniej ryczy: "ŁAPAĆ ZŁODZIEJA" ?

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
1 rok temu

Karma Cię dopadła łobuzie jeden

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Prorok 10/10 , ale pamięć poszła w d**ę!!!

0

Zglos komentarz

Reklama