Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Pokazówka dla id****w, prawackich katoli, że jest bidny.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 rok temu

zrobi się kilka zdjęć, a potem przesiadka do pierwszej klasy, z daleka od pospólstwa i biedoty

0

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Swoje się ozsczędza państwowe moża ropierd*lać

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Ano ujebalo się latanie za darmo, a własnych odrzutowców szkoda - no i paliwo takie drogie…..😂😂😂😂może już niedługo nie bedzie latał tylko siedział!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
1 rok temu

Tak dla jasności, ekonomiczna w Ryanairze jest w luku bagażowym, lub schowku na podręczny.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Jak go ta nowa władza prześladuje. W samolocie ma miejsce stojące!

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
1 rok temu

O jak się napruł były premier!!!

0

Zglos komentarz

P
p123456789 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Niemożliwe - w ekonomicznej z takim nosem się nie zmieści.

0

Zglos komentarz

Reklama