Reklama
Source: wgrane.pl

Jak poprawię z drugiej, to ku_wa spadniesz

przez baldwon — 1 rok temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
S
Szakal1315 😏 Szyderca
1 rok temu

Szczyl mial pierwszy raz w zyciu kontakt z nieco przestarzala ale jakze skuteczna forma argumentacji

0

Zglos komentarz

A
Agresor25 😏 Szyderca
1 rok temu

Prawidłowo! Jeszcze powinien mu poprawić, żeby nie zapomniał.

0

Zglos komentarz

B
bo71rys 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nareszcie. BRAWA dla tego pana. Nie powinien czekać ani pytać, powinien poprawić.

0

Zglos komentarz

O
Olaf28453 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Owacje na stojąco! Gó*****ze nie mają szacunku do nikogo i niczego. Piękny, klasyczny liść. Na dyrektora Go!!!

0

Zglos komentarz

K
kaadam5 😏 Szyderca
1 rok temu

Raz w życiu (1974 rok) dostałem w pysk od nauczyciela. Największego pietra miałem o to, aby mój ojciec się o tym nie dowiedział, bo dopiero wtedy, dostałbym wpie§dol za brak szacunku dla nauczyciela!

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
1 rok temu

tego Nauczyciela na ministra oświaty, a gófniakowi poprawić z drugiej strony

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
1 rok temu

Brawo dla nauczyciela....

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Lej go to może rozumu nabierze i nie zagłosuje ponownie na złodzieja, bo jak można po 8 latach znowu wybrać złodzieja na premiera. Trzeba naprawdę coś kumać.

0

Zglos komentarz

Reklama