Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
tomaszbg 😏 Szyderca
1 rok temu

Smieciarzu z wiochy, idź się może napij to ci żal z d**y zejdzie że nie stać cię na auto tej marki.

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
1 rok temu

Ciebie stać? Może jego też, tylko woli np. Lexus'a

0

Zglos komentarz

M
Michal67839 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Co za tępy zyeb takie coś tworzy? I ciekawe jak wielkich zyebów to bawi... Żałosne

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

A iłu zyebów to wnerwia...

0

Zglos komentarz

J
Jarek74907 🌾 Wieśniak
1 rok temu

A co marka auta ma do tego?!

0

Zglos komentarz

K
Krzywoprosty 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Bardzo Mały Wacek - BMW

0

Zglos komentarz

Reklama