Reklama
Reklama

Komentarze

5
R
raven1975 🏹 Łowca
1 rok temu

Nachlaj się na zapas bo pozniej będziesz znowu torturowany odwykiem p**suarowy menelu.

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

No a jak partnerzy dobrzy to i 0,5 wyjdzie, ale nie na ten parszywy łeb.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Oto bohater, mentor i wzorzec moralności dla prawacko-katolickich ludzi pisu.

0

Zglos komentarz

P
p123456789 🌾 Wieśniak
1 rok temu

To już lepsza piłka nożna bo tam minimum dwie połówki.

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
1 rok temu

Rozmowa z Koerwinskim .

0

Zglos komentarz

Reklama