Reklama
Reklama

Komentarze

1
A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Braun typowo polskie nazwisko. 😁😂 Poza tym rysy twarzy tego id**ty nie wskazują na Polaka. A raczej chyba żyda??? I to jest paradoks.

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
1 rok temu

Nie ważne jak kto ma na nazwisko , ważne , że walczy o dobro Polaków a nie wszystkich w około tylko nie Polaków .

0

Zglos komentarz

G
Ginka_Beer 🏆 Master
1 rok temu

@Makaronnauszy Dobrze,że tak oceniasz panów Tuska czy Zandberga, ale mem jest o panu Braunie. :-)

0

Zglos komentarz

Reklama