Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Sama młodzież i do tego tylko ta w spódnicach, jako hołd czarnej mafii spódnicowej.

0

Zglos komentarz

M
Mirosław39729 🌾 Wieśniak
1 rok temu

same stare raszple co ledwo idą - ale w autobusie trzeba ustąpić miejsce siedzące bo nogi bolą

0

Zglos komentarz

J
jeremian 😏 Szyderca
1 rok temu

Chłopy w robocie a baby na spacerze.

0

Zglos komentarz

Reklama