Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Nie powiedziałbym ze każdy. W Polsce bardzo mało ludzi ma oszczędności większe niż jedna ich pensja. Tylko 10% ludzi ma większe od swojej pensji.

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Najprawdziwsza prawda.

0

Zglos komentarz

B
Boga_jednego 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Że niby nie warto? Że niby pieniądze szczęścia nie dają? Tak pociesza się każdy, kto pieniędzy nie ma.

0

Zglos komentarz

K
1 rok temu

To dlatego Tusk uciekł do Brukseli.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Ta de**lna wstawka pokazuje, że potrzebujemy Edukacji Finansowej, ale nie pisowskiej.

0

Zglos komentarz

Reklama