Reklama
Reklama

Komentarze

10
Z
zbigi 😏 Szyderca
1 rok temu

Czyli jestem szkodnikiem..

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Udajesz katola jak Kaczynski i jego mafia, jednoczesnie okradajac Polske?

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
1 rok temu

Oczywiście, że takie dzieci są szkodnikami, wszak szkodzą interesom Kościoła i kleru. Wyrządzają wielką szkodę zarówno finansom, wpływom jak i potrzebom seksualnym duchowieństwa.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
1 rok temu

I kto to mówi???? Już gorszych szkodników od was to chyba nie ma

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

A to ciekawe, bo by oznaczało, że całe miliardy, jak Chińczycy, Hindusi, Japończycy i wiele innych to same szkodniki. Dlaczego zatem to my chcieliśmy drugiej Japonii, a nie Japonia drugiego Watykanu?

0

Zglos komentarz

S
StaHoo_1001 😏 Szyderca
1 rok temu

O to sqrwesyn.. MNa czelność nazywać kogoś szkodnikiem.

0

Zglos komentarz

S
Szakal1315 😏 Szyderca
1 rok temu

Szkodnikami? Wiekszymi od kleru?

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

A pe****le w s**ienkach oraz inne pasożyty ich ukrywające to nie szkodniki!??????😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
1 rok temu

Szkodnikami tak ja klechy. Gdyby klecha miał wiarę w swojego boga, nie gwałciłby dzieci, nie kradł by, nie łgał jak bura sucz bo wierzyłby, że spotka go za to zasłużona i nieuchronna kara. Jednak klechy są wychowywane bez tej wiary i wpaja się im, że sami są bogami.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
1 rok temu

ksiunc jest głupi. stop pe****lom w sutannach. wywalić religię ze szkół.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
1 rok temu

Pod koniec XX wieku Jezus mi się objawił. Nawijał po polsku, choć troszkę śląską godką. Przekazał mi, że czarna stonka to największa zaraza Polski. Że w ich gronie są liczni pe****le, złodzieje, oszuści, którzy pasożytować będą jak najgorsza szarańcza. Po latach śmiem twierdzić, że moje objawienie b...

Pod koniec XX wieku Jezus mi się objawił. Nawijał po polsku, choć troszkę śląską godką. Przekazał mi, że czarna stonka to największa zaraza Polski. Że w ich gronie są liczni pe****le, złodzieje, oszuści, którzy pasożytować będą jak najgorsza szarańcza. Po latach śmiem twierdzić, że moje objawienie było najprawdziwsze. Jezus przekazał mi, że trzeba pogonić tych faryzeuszy . Wiecie co robić !

0

Zglos komentarz

Reklama