Reklama
Sekta kościoła nadal trwa w średniowieczu ze swoimi bajkami!

Sekta kościoła nadal trwa w średniowieczu ze swoimi bajkami!

przez kacynski — 1 rok temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
A
aaarek ⚔️ Jedi
1 rok temu

Wielu z takich fanatyków zapewne chętnie przywróciło by palenie heretyków na stosie

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ostre słowa ateisty. Egzorcysta, osoba z ostro rozwiniętą chorobą psychiczną.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Czyli jest porządnym, normalnym człowiekiem wolnym od bredni drag queen, czyli facetów w s**ienkach.

0

Zglos komentarz

D
djoshin 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nie wierzysz w diabła jesteś heretykiem , wierzysz w diabła jesteś satanistą...I Co tu wybrać ??

0

Zglos komentarz

M
Moliczek2 💩 JP 100%
1 rok temu

Wiara w istnienie diabła to część chrześcijaństwa. Satanizm to oddawanie czci diabłu. Widzisz różnicę?

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

A di**o z płaskorzeźby przed kim tak mocno strzeżone?

0

Zglos komentarz

Reklama