Reklama
Reklama

Komentarze

10
A
akuszer 🏆 Master
1 rok temu

PiS został zdradzony o świcie przez własne PKW,następny cios zada S.N do którego się odwałają .To będzie nokaut.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Mają tupet sqrwysyny.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Nie ma koalicji 13 grudnia, chyba, że mówi o swojej koalicji zje***ej prawicy przegrywów, którzy tego dnia, czyli 13 grudnia przegrali głosowanie o pozostawienie tego nierządu. Co do kandydatury na prezydenta, to wiadomo, że wygra ktoś normalny, czyli nikt od tępych zacofanych i zwyczajnie głupich p...

Nie ma koalicji 13 grudnia, chyba, że mówi o swojej koalicji zje***ej prawicy przegrywów, którzy tego dnia, czyli 13 grudnia przegrali głosowanie o pozostawienie tego nierządu. Co do kandydatury na prezydenta, to wiadomo, że wygra ktoś normalny, czyli nikt od tępych zacofanych i zwyczajnie głupich prawaków.

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
1 rok temu

Słychać wycie , miodzio .

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

A czemu c**a jeszcze nie ma zarzutów za zdradę planów obronnych sojuszu??? Za to jest kryminał!!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

K
Komentaropredator 🌾 Wieśniak
1 rok temu

jakos nie mieli skrupułów odciąć nowoczesnej oraz PSL-owi. a teraz kwik że matko boska pieniężna !

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
1 rok temu

Jak miło posłuchać tego elokwentnego ynteligenta prześladowanego przez reżim. On całą prawdę świata zna i ja myślę że to najlepszy kandydat na presydenta jest.

0

Zglos komentarz

A
Artur73962 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Jak pięknie i jeszcze te dno polityczne o demokracji mówi koleś dzięki któremu o mały włos mieli byśmy w Polsce Białorusi mówi o prawach opozycji która niszczyli 8 lat przypomnę mu takie pierwsze głosowanie w sali kolumnowej gdzie nie wpuszczono opozycji i wiele wiele innych i ta dziwna zakłamana is...

Jak pięknie i jeszcze te dno polityczne o demokracji mówi koleś dzięki któremu o mały włos mieli byśmy w Polsce Białorusi mówi o prawach opozycji która niszczyli 8 lat przypomnę mu takie pierwsze głosowanie w sali kolumnowej gdzie nie wpuszczono opozycji i wiele wiele innych i ta dziwna zakłamana istota ma odwagę jeszcze przemawiać eldorado się skończyło Błaszczak oddawaj moje pieniądze i milonow Polaków które razem z kolesiami ukradliscie nie tylko na kampanię ale i na wasze majątki bando zlodzieji

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Błaszczak cały posrany. Czyż życie nie jest piękne. Nie pamiętasz co robiliście z opozycją chamie, to zdychaj z głodu!

0

Zglos komentarz

T
Tomasz54687 🌾 Wieśniak
1 rok temu

xxxxx xxx

0

Zglos komentarz

Reklama