Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
slawekreizer 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Pytałem już wczoraj Twojego kolegi? Ile KO płaci za mema? Bo sporo na necie siedzę i w sumie bym sobie dorobił. Mogę jechać po każdym.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Juz Kaczynski przestal placic w rublach?

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Przypomnij sobie ile pis płacił .

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

@slawekreizer, wk**w widzę u kolegi, ja natomiast uśmiecham się coraz szerzej. Ale ... ten Tusk, rzeczywiście nie ma litości na pisiackiego patoelektoratu. Na Rydzyka płać, na TV zaRubelka płać, teraz jeszcze na PiS trzeba płacić. Jak wy to uniesiecie ???

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Niech robią jak książa: za bóg zapłać.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

A mówiłem żeby Kurd**el nie przekładał zakupu nowych butów i środków higieny na ostatnią chwilę. Teraz robi się problem.

0

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nie ma nic piękniejszego jak kazać płacić złodziejowi.

0

Zglos komentarz

Reklama