Slowo na niedziele...dla owieczek i baranow KK!
przez
kacynski
— 1 rok temu
I bardzo dobrze, jak ktoś wierzy w urojonego boga, niech na widok księdza pe****la, łeb trzyma w błocie.
Zgłoszenie zostało wysłane
Mezali gorszyalelepszy Snickers i reszta pis pastuchów. To do was łachy. Na kolana powiedział ksiądz pe****l
Zgłoszenie zostało wysłane