Reklama
Reklama

Komentarze

7
C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Czy ktos pamieta slynny "Hold Tuska"... kiedy Kaczynski caluje go w reke? Kaczynski tego nie zapomnial, bo jest msciwy!

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
1 rok temu

Co do ty byś zrobił żoliborski obszczymurku bez tego Tuska? Musiał byś szukać innego wroga nr 1 żeby go obrzucać błotem, zrzucać na niego winę za swoją nieudolność i dzielić społeczeństwo .

0

Zglos komentarz

R
Robert75836 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Wystarczy że to oszust podobnie jak reszta z PO i PIS

0

Zglos komentarz

K
krzywojapy 🌾 Wieśniak
1 rok temu

A wystarczyło 3mać się jednej narracji, a nie skakać jak małpa po gałęziach... Niemiec...

0

Zglos komentarz

R
rewl 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Oby zdechł ten mały krypto gej.

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

i za każdym razem ma rację.

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

Dla mnie był jest i będzie kur..

0

Zglos komentarz

Reklama