Reklama
Reklama

Komentarze

15
M
manka100 😏 Szyderca
1 rok temu

Bedzie zyla wiecznie

0

Zglos komentarz

T
TYGRYS-1984 👑 Bóg Wiochy
1 rok temu

Ja pi3rdole. To chyba reżyserował ten od filmu Smoleńsk.

0

Zglos komentarz

G
greenbmw316 🎖️ Snajper
1 rok temu

Żenada dno z wodorostami a ta cholecka to niezła aktorka zije jadem bardziej niż smok a udaje że ma uczucia ks salceson co chciał przytulić 100 baniek ale za brakło ochrony ziobrystow

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
1 rok temu

Patrzę i oczy ze zdumienia przecieram! Takiego dna "dziennikarskiego" i żenady nie spodziewałem się nawet po tym medialnym szambie.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Kogo miała poruszyć ta wyjątkowo żałosna inscenizacja i ile dubli było zrobionych zanim ją opublikowali?

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Jak ta mamusia już się tam rozpuściła, no to palce lizać!

0

Zglos komentarz

R
romanek1210 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Biedna mamuśia. Synek ksiądz i myśli , że on błogosławiony. Zwykły złodziej!!!

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Tylko podstawowy problem, że taki dzień nigdy nie nastanie. Nikt nie powie, że był niewinny. I co wówczas? Świat się zawali, bo to będzie oznaczać, że albo oszust z Nazaretu ich opuścił, albo, co bardziej prawdopodobne, nigdy nie istniał.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Na tym polegał PiS : kraść , oszukiwać a potem bronić każdego złodzieja i oszusta!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
1 rok temu

Nie każdego złodzieja i pe****la bronią, tylko tych co do PIS należą !

0

Zglos komentarz

T
Tomasz54687 🌾 Wieśniak
1 rok temu

o zesz ty ku**o jedna z druga salceson was jebal

0

Zglos komentarz

A
anda 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Holecka chyba szczytowała. Qurw...... Tego nie da się oglądać. Salcesonu się chyba nażarły.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
1 rok temu

Danka też dobra aktoreczka....

0

Zglos komentarz

J
Ja1971 🌾 Wieśniak
1 rok temu

normalnie aż się wzruszyłem, prawie się zesrałem

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
1 rok temu

Spoko, spoko, Bóg już zsyła potop na Polskę za te złe i bezpodstawne oskarżenia, brrryyy!!!!

0

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Miała matka syna ...itd itp

0

Zglos komentarz

Reklama