Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
borekpp 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Patrząc przyszłościowo , to Tusk spieprzy do Ursuli , Bodnar na Ukrainę, a paru pionków pójdzie siedzieć. Banderowcy, Bodnara zawsze przyjmą, ale czy Tuska Ursula, to nie byłbym na jego miejscu taki pewien, bo zło ma zwyczaj niszczyć swoje narzędzie gdy już mu nie są potrzebne.

0

Zglos komentarz

T
Tomasz43714 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Czarnecki to dwójka? Hmmmmm... ;p

0

Zglos komentarz

Reklama