Reklama
Reklama

Komentarze

11
B
bobyx 🏹 Łowca
1 rok temu

Ale oni są od brania a nie dawania.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Niech reszta mafii zrzuca się na swoich , tyle maja kasy!!!!!😂😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

Popełniasz jeden błąd, tam kasa nie jest wspólna, oni się między sobą ABSOLUTNIE nie dzielą.

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
1 rok temu

A może wspólna modlitwa?

0

Zglos komentarz

B
1 rok temu

Grosza nie dam.

0

Zglos komentarz

U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Jest okazja! Nie mozna przepuscic:

0

Zglos komentarz

B
bonkero 😏 Szyderca
1 rok temu

To u katabasów nie ma solidarności. franciszkanie zwróćcie się o pomoc do swoich pobratymców. No i do Rydzyka.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Codziennie się modlicie do urojonego boga. Urojonego, bo wam w niczym nie pomaga. Może źle się modlicie. Może grzeszycie. A może wasz urojony bóg ma was w odbycie.

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
1 rok temu

Rycerze Chrystusa, obrońcy dziewicy Maryi, i wiele innych zakonów pasowanych, męskie różańce, męczennicy w Chrystusie z Drobina i Dąbrowy Górniczej, i wszyscy klękający do katolickiego miecza gdzie jesteście?

0

Zglos komentarz

A
Andrzej54821 🌾 Wieśniak
1 rok temu

bronią wiary

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
1 rok temu

A to pazerne qrwiska.

0

Zglos komentarz

R
rewl 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Niech się pomodlą.buk niech im da. Ku**y je***e!

0

Zglos komentarz

Reklama