Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Naa plebanii wszyscy są je.bani.

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
1 rok temu

"Drugi" ma urodziny ...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Nie jest juz tajemnica ze sekta kosciola juz stracila autorytet moralny w spoleczenstwie, bo kto normalny idzie do seminarium, jak nie zwyrol to nawiedzony oszolom, nie zdolni do normalnego zycia w spoleczenstwie. Dlatego koscioly pustoszeja, coraz szybciej!

0

Zglos komentarz

Reklama