Reklama
Source: wgrane.pl

Łudzące podobieństwo do tego, co się działo po Smoleńsku.

przez mamamarcina — 1 rok temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
S
sebastian66503 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Winne bobry...tylko czy zwykły bóbr wie kto to jest pinokio

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
1 rok temu

Bobry to zaraza,powinno ich się wystrzelać.Niszcza brzegi rzek ,wszędzie nory ,że spiningiem chodząc muszę uważać.Juz dwa lata temu złamałem nogę.

0

Zglos komentarz

Y
yamcito 😏 Szyderca
1 rok temu

Pomimo wieku ciągle bystry umysł.

0

Zglos komentarz

R
1 rok temu

Ciekawe ile wzia za przeczytanie tych wypocin. Chyba sam tyfusk to pisal.

0

Zglos komentarz

G
Grzegorz79093 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nic nie wiecie. To były bobry Tuska.:)

0

Zglos komentarz

Reklama