Reklama
Reklama

Komentarze

8
A
akuszer 🏆 Master
1 rok temu

U nas to standard.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

Eeee tam, jakby Belgowie dowiedzieli się, co dzieje się w przenajświętszym, zawierzonym Maryi królestwie Jezusa, czyli polskim katotalibanie, to by wszyscy wyłysieli.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Nie powinien łączyć opłatka z poppersem i dostał z baranka.

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
1 rok temu

Dziwne. Tabletka ecstasy połykana z konsekrowanych dłoni nie powinna przecież zaszkodzić

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Gdzie klechy rąbią, tam wióry lecą...

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

To w Belgii są jeszcze jakieś kościoły? Ostatnio mówili że to najszybciej laicyzujące się państwo w Europie...ciekawe czemu?

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
1 rok temu

Nas to nie rusza, my przyzwyczajone som

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Oto słowo boże. Rypać, rypać bliźniego do śmierci jego. Czyż katolicyzm nie jest ideologią śmierci. Miała być miłość, został trup

0

Zglos komentarz

Reklama