Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
RolmopsApokalipsy 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nigdy, bo już ma emeryturę.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Dwie lewe ręki, dziesięć kciuków i poj€b@ny rozum, gdzie takie cóś miałoby pracować. Nawet na uszczelkę w sz@mbie nie starczyłoby!!!

0

Zglos komentarz

A
Andrzej54821 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Dnia uczciwie nie przepracował, emerytura za co ?

0

Zglos komentarz

Reklama