Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Wypalisz nerki do korzeni.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

Chyba zabarwili i doprawili ten płyn do dezynfekcji z Orlenu z czasów Covida...ha ha

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

A potem cyk po 20 zeta za 200 ml na kiermaszach.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 rok temu

Opakowanie wygląda nieszczególnie, zawartość smakuje pewnie tak samo jak ten ze szklanych butelek (HDPE nie reaguje z alkoholem) - żodyn "koneser" na kiermaszu pewnie się nie kapnie. Tylko ta cena jakaś dziwna - ostatnio widziałem coś podobnego za ~140 PLNów.

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
1 rok temu

Mazurskie Miody Bogdan Piasecki - całkiem dobry rzemieślnik, a to na zdjęciu to prawdopodobnie wyrób hurtowy dla gastronomi. Pewnie jeszcze koncentrat :) Za kilka tygodni będziecie to siorbać na Krupówkach, wrocławskim jarmarku świątecznym czy w innej ciemnej du**e, spuszczać się z zachwytu jakie to...

Mazurskie Miody Bogdan Piasecki - całkiem dobry rzemieślnik, a to na zdjęciu to prawdopodobnie wyrób hurtowy dla gastronomi. Pewnie jeszcze koncentrat :) Za kilka tygodni będziecie to siorbać na Krupówkach, wrocławskim jarmarku świątecznym czy w innej ciemnej du**e, spuszczać się z zachwytu jakie to pyszne i jeszcze zachwalać znajomym.

0

Zglos komentarz

Reklama