Reklama
Reklama

Komentarze

5
H
harakir7771 🏹 Łowca
1 rok temu

Już tyle tych profesjonalnych portretów widziałem, że ten na mnie naprawdę zrobił wrażenie, szczególnie wyraz twarzy....dobre :D

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ciekawe jak byś sam namalował.

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Nie krytykujcie artysty. Dajcie mu malować. Już był taki jeden, którego na ASP nie przyjęli. Tak się wqurwił że drugą wojnę światową rozpętał.

0

Zglos komentarz

B
Binio19 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Prawa brew lekutko za wysoko, ale poza tym wszystko ok.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Fotografia nudna, portret mógłby do muzeum trafić! xD

0

Zglos komentarz

Reklama