Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Ja nie cierpię PiSdzielstwa, mój kumpel faszystów z konfy. Razem nie chodzimy do kościoła.

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
1 rok temu

Tak powinna Polska wyglądać. Mieć osobne opinie, ale znaleźć wspólne rozwiązanie, jak np. wpierd... każdemu z Wiejskiej nie patrząc na powiązanie, za rozpierd... tego kraju.

0

Zglos komentarz

Reklama