Reklama
Reklama

Komentarze

9
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Hrabia Sławomir Świerzyński vel pe****l.

0

Zglos komentarz

M
masiusz 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Co to jest szlachectwo

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

O poważnej muzyce prawaki zapomnieli tylko im jakieś majteczki w kropeczki w głowach.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

-`Matecki w kropecki :)

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
1 rok temu

Nie czekam na powrót ani Kurskiego, ani Świerzyńskiego.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Nie podejrzewam, że kundelek Kaczyńskiego lubi disco polo. Na rozkaz swojego pana musiał schlebiać gustom patoli głosującej na PiS stąd bajerfule w TVP. A że @rvski nie ma grama godności i honoru to już inna sprawa.

0

Zglos komentarz

J
joziom 🏹 Łowca
1 rok temu

czekam już dziesiąt lat zeby House oraz Techno wpuścili na salony TV.

0

Zglos komentarz

J
ju777 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Że tak zacytuję klasyka - czy tobie czasem Świerczyński sufit na łeb się nie spadł?

0

Zglos komentarz

K
1 rok temu

TVP już nie ma. Jest TVN 2.0

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
1 rok temu

Sypanie złotem na górę g**ju nie czyni z niego skarbu.

0

Zglos komentarz

Reklama