Reklama
Reklama

Komentarze

11
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Prawaki nakradli a teraz kłamią ze to nie oni.

0

Zglos komentarz

G
greenbmw316 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ten przygłup w żywe oczy mówi że jak będzie zeznawał to będzie po nim

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
1 rok temu

intelekt porównywalny ze słupkiem ogrodzeniowym

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Słupek nie wygaduje bzdur.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

To c**l jeden!!! Wsadzic go do pierdla , to zmieni zdanie , przyglup jeden!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Jemy się wydaje, że jest w kościele, a słuchają go modlący się de**le.

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
1 rok temu

Skąd oni wytrzasnęli tego typka

0

Zglos komentarz

Z
Zbyhu 😏 Szyderca
1 rok temu

Kolejny pisowski dzban.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Nazwisko Oracz obowiązuje, więc zaorała durnia!

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
1 rok temu

kto to jest? ps.ladnie sie zaczesal

0

Zglos komentarz

B
burza666 🌾 Wieśniak
1 rok temu

To jakis bot? Oracz zadaje pytanie a on randomowo wysrywa jakas zaprogramowana wypowiedz bez odniesienia do sytuacji :)

0

Zglos komentarz

K
Krzywoprosty 🌾 Wieśniak
1 rok temu

PAMIĘTAJ. Dla polakokatolika z PiS dogmatem wiary jest cytuję NIE MA TAKIEGO S.SYŃSTWA Z KTÓREGO NIE MOŻNA SIĘ WYSPOWIADAĆ I DOSTAĆ ROZGRZESZENIE. To kwestia nakładów płatniczych. Dlatego prawdziwy polakokatolik ma dwie żony jak panowie Kosiniak i Kamysz, Rysiu Czarnecki i Kurski o ministrze z metra...

PAMIĘTAJ. Dla polakokatolika z PiS dogmatem wiary jest cytuję NIE MA TAKIEGO S.SYŃSTWA Z KTÓREGO NIE MOŻNA SIĘ WYSPOWIADAĆ I DOSTAĆ ROZGRZESZENIE. To kwestia nakładów płatniczych. Dlatego prawdziwy polakokatolik ma dwie żony jak panowie Kosiniak i Kamysz, Rysiu Czarnecki i Kurski o ministrze z metra ciętego niejakim Glińskim nie wspomnę. Jaka zkoda że nie jestem polakokatolikiem. Po 42 latach z moja Renata powinienem ją odesłać na złom i poślubić jakąś młodą fajna laskę. 42 lata bez kościelnego... To chyba mógłbym?

0

Zglos komentarz

Reklama