Podobne posty
Komentarze
7Szokujące filmiki o góralach w USA. Są ordynarni, piją nawet w pracy, kłócą się, przeklinają, a do Polski wysyłają krewnym łachmany - góralska młodzież ze Stanów Zjednoczonych, w filmikach opublikowanych w ogólnodostępnym serwisie YouTube, ostro naśmiewa się z polonijnej góralszczyzny. Górale w Pols...
Szokujące filmiki o góralach w USA. Są ordynarni, piją nawet w pracy, kłócą się, przeklinają, a do Polski wysyłają krewnym łachmany - góralska młodzież ze Stanów Zjednoczonych, w filmikach opublikowanych w ogólnodostępnym serwisie YouTube, ostro naśmiewa się z polonijnej góralszczyzny. Górale w Polsce i w USA są zszokowani. Tymczasem filmiki obejrzano już kilkaset tysięcy razy. - podhale24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"@snikers45 - Jestem dumny, że górale głosowali na Trumpa." - Nic dziwnego ze na swiecie mowia: "Glupi jak Polak"!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niezła manipulacja. Polacy w USA nie są nielegalnymi imigrantami. Od 11 listopada 2019 obywatele naszego kraju mogą wjeżdżać do USA bez wizy, więc przebywają tam legalnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A mnie sie wydawalo ze bez wizy nie znaczy bez terminowo, nie jest to na 3 miesiace ograniczone?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak. W ciągu trzech miesięcy trzeba tam podjąć pracę, lub naukę. Inne zasady dotyczą najbliższej rodziny osoby tam pracującej, tzw. żywiciela rodziny. Sprawdzają też przeszłość kryminalną w kraju pochodzenia. Większość wyjeżdża tam za pracą, więc są bezpieczni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obywatele Polski mogą przebywać bez wizy w celach turystycznych lub biznesowych do 90 dni. Przedłużenie pobytu nie jest możliwe. Mimo programu bezwizowego, Polacy wyjeżdżający do Stanów do pracy muszą wizę posiadać. - pl.usemba*sy.gov/pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Legalni stali rezydenci to dyplomaci, studenci lub tymczasowi pracownicy firm zlokalizowanych na tych obszarach." - pl.usemba*sy.gov/pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już się pojawiają fake newsy i manipulacje? Szybko. Musisz chwilę nad tym pomyśleć, czy tak z palca se strzelasz? Widzę, że na wiocha nic się nie zmieniło, dalej tą samą grupka lewaków liże sobie jajka nawzajem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobrze, ze nie jak w South Parku, ze zarucha wszystkich na smierc ;)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane