Reklama
Reklama

Komentarze

4
H
homo_sapiens 🌟 Padawan
1 rok temu

Barbarzyńska dzicz.

0

Zglos komentarz

Q
q171288 🌾 Wieśniak
1 rok temu

patrioci łamiący nasze prawo zakaz wnoszenia pirotechniki maja w d**e,tacy patrioci,zdymane c**le i tyle

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Ten de**l w goglach co spalił flagę razem z id***ami , co mu wtórowali - to niedojeby intelektualne i powinni być wysłani nna front ukraińsko - rosyjski!!!! Ciekawe , ilu by się zesralo ze strachu!!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

L
Leszek10841 🌾 Wieśniak
1 rok temu

De**le PIS

0

Zglos komentarz

Reklama