Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Młody właśnie się dowiedział, że oszukanie ogólnie nielubianego nie jest złe. Ba, porównywalne do uznania “Bestii z Wadowic” za świętego. To jest cud. Chociaż jak się gó**o wie, to świat jest pełen cudów. Dla tego stanowcze NIE dla spowiedzi nieletnich.

0

Zglos komentarz

D
darekw6 🌾 Wieśniak
1 rok temu

W Polsce jak narazie Żydzi robią w ująć PoPisowcow

0

Zglos komentarz

X
xvz1300 🌾 Wieśniak
1 rok temu

nic głupszego dziś nie przeczytam

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Jaki tam cud, klechy non stop oszukują Jezusa.

0

Zglos komentarz

Reklama