Reklama
Reklama

Komentarze

13
N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Klechy to niby Polacy...ale rzadzi nimi Watykan! Wiec kto bedzie sprawdzal te kasy? Czy tak jak pe****li w ich szeregach?

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Ksiądz za strzelanie z pędzla powinien płacić taki sam podatek jak malarz i aktor porno.

0

Zglos komentarz

C
christoff71 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Czy aby te dziewczynki w lawkach nie wodza na pokuszenie wielebnego??tak tylko pytam bo nie znam zasad.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

Nie bo on woli chłopców...a patrząc po ławkach która płeć lubuje się w odwiedzaniu kościołów

0

Zglos komentarz

P
Piotrek3553 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Dlaczego tego pytania nie było na ostatnim referendum?

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
1 rok temu

Kto będzie za to płacił?? Od razu usługi pójdą w górę i się odbije na nas.

0

Zglos komentarz

X
xmorfeuszx 🌾 Wieśniak
1 rok temu

ale po co kasy? skoro jak każdy płacę co miesiąc "abonament" to wszystko powinno być za free, a jak będzie brakować dudków to może niech wprowadzą jakieś reklamy xD

0

Zglos komentarz

M
Maciejgdi 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Zagraniczne firmy i korporacje też powinny płacić normalne podatki w Polsce, tak jak obywatele tego kraju muszą.

0

Zglos komentarz

G
geee 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Dla nich od razu 35%

0

Zglos komentarz

G
geee 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Dla nich od razu 35%

0

Zglos komentarz

G
geee 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Dla nich od razu 35%

0

Zglos komentarz

G
geee 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Dla nich od razu 35%

0

Zglos komentarz

M
1 rok temu

A może lepiej zlikwidować kasy fiskalne wszystkim pozostałym? Korzyść dla kraju większa. Trzeba odróżnić dobro społeczeństwa od zemsty na kościele.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
1 rok temu

Chcieć to my możemy. A politycy o tym gadać. Ale czy to w końcu dojdzie do skutku!? Tak samo jak wypad z konkordatem i finansowaniem tej patologi z naszych podatków?

0

Zglos komentarz

Reklama