Reklama
Reklama

Komentarze

11
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Bo wstyd być PIS-orem.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Nikt z honorem i szacunkiem do siebie, nie chce miec nic do czynienia z oszustami i zlodziejami PiSu!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Endrju też był kiedyś "kandydatem obywatelskim, niezrzeszonym z P**S"

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
1 rok temu

PiS zawsze popierali "kupieni" za kase...problem Kaczynskiego ze nie ma juz kasy na poparcie! Dlatego zebrze...

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Kandydat powinien mieć komitet. Innymi słowy, najpierw powinien się zawiązać jakiś komitet, społeczny, czy obywatelski i zgłosić go na kandydata na du.ę. A dopiero potem powinien go ktoś popierać. Czy to PiSdzielcza mafia faszystowska, czy inni naziści z konfederosji. A jak zgłasza go partia, bez ża...

Kandydat powinien mieć komitet. Innymi słowy, najpierw powinien się zawiązać jakiś komitet, społeczny, czy obywatelski i zgłosić go na kandydata na du.ę. A dopiero potem powinien go ktoś popierać. Czy to PiSdzielcza mafia faszystowska, czy inni naziści z konfederosji. A jak zgłasza go partia, bez żadnego, innego komitetu, to nie ma kandydata społecznego, czy obywatelskiego. Takie są zasady.

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
1 rok temu

I do tego dali mu przydomek " obywatelski kandydat" tzn taki sam jak Trzaskowski, to sie koduje w głowach, już wszyskie media to powtarzają i jest symetrycznie

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
1 rok temu

Nawet swojego logo w Ruskich kolorach sie wyparli

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
1 rok temu

Już kolegów służby zwinęły, tylko patrzeć jak za tego się wezmą!!!

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
1 rok temu

Uruchomcie myślenie 😃😄😄,do sekciarzy smolenskich? Dobre

0

Zglos komentarz

R
1 rok temu

Co drugi mem o kandydacie pisiorow, ale sie lewactwo osralo. Slychac wycie - znakomicie.

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

To samo pytanie trzeba zadać tym od hołowni

0

Zglos komentarz

Reklama