Reklama
Reklama

Komentarze

2
N
norbertnie 💩 JP 100%
1 rok temu

Żeby tylko PIS tak robił to było by pięknie.

0

Zglos komentarz

S
Spamer567 💩 JP 100%
1 rok temu

Haha a tu dalej skomlenie na pisiory… a w Lotto kto rozdawał stołki…

0

Zglos komentarz

Reklama