Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
aaarek ⚔️ Jedi
1 rok temu

Nie wiem czy to akurat taki przypadek ale jeśli przyjechali odebrać gotówkę to mają obowiązek parkować jak najbliżej wejścia

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

To się do prasy nadaje;-))

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
1 rok temu

do płokuratury od razu raz, dwa , trzy

0

Zglos komentarz

G
Ginka_Beer 🏆 Master
1 rok temu

To auto ochrony, więc może albo mają interwencję, albo odbierają gotówkę. W obu sytuacjach mają prawo tak podjechać.

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
1 rok temu

Oni zawsze tak parkują bo uważają że mają prawo,nawet jak przyjadą po piwo lub wódkę.

0

Zglos komentarz

Reklama