Reklama
Reklama

Komentarze

10
A
Artur62434 😏 Szyderca
1 rok temu

Głosując na Nowogrodzkiego wchodzisz z deszczu pod wodospad.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Ze Nawrocki umie biegac i boksowac....ale czy kleczy tak pieknie jak Du*pa, przed watykanskim okupantem?

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
1 rok temu

kolejny sługus episkopatu Polsce nie jest do niczego potrzebny

0

Zglos komentarz

A
Andrzej1964dupa 🏹 Łowca
1 rok temu

Alfons w watykanie ? To ma sens ! Wyborcy w Dąbrowie czekają

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

Duda ma gębę de**la...a ten cwaniaczka, ciekaw jestem ile mu dali, żeby się podłożył?...Cały hejt się na niego zbierze a na końcu i tak wjedzie Morawiecki na białym koniu ...zobaczycie.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Kiedy przemowi z ambony, do ciemnego elektoratu PiSu?

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Wygra jak de**l hymn na dudach.

0

Zglos komentarz

K
kapec60 ⚔️ Jedi
1 rok temu

A to Nowogrodzki nie wie, że obecny papież jest pa*sè?

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

Pierwszą wizytę, po czym ? Ale ... czekaj ... dla pisowców nawet jak przegra to i tak wygra, bo wybory będą sfałszowane, tudzież odniosą "moralne zwycięstwo", jak to wielokrotnie już bywało.

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
1 rok temu

Z przyjemnością się patrzy na te uśmiechnięte i pełne zapału twarze w tle...

0

Zglos komentarz

Reklama