Reklama
Reklama

Komentarze

5
S
Sebo30 🎖️ Snajper
1 rok temu

Oby te życzenie się spełniło.

0

Zglos komentarz

F
franekmucha 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nie jestem za pisem ale trzeba mieć z deklem zdrowo narąbane żeby tak choinkę ubierać. :)

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
1 rok temu

No no nie wiem jak wam, ale mi się ta choinka podoba :)

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

To ilu już ich posadzili?

0

Zglos komentarz

M
marian60258 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ale co tam robi Grzesiu Braun? On wogole nie pasuje do tego złodziejskie go towarzystwa. Przegieliscie :)

0

Zglos komentarz

Reklama