Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Mam nadzieję, że ten de**l nie będzie się rozmnażał!

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Szkoda, że nie w radiowóz...

0

Zglos komentarz

G
gibbon 😏 Szyderca
1 rok temu

mi szkoda maszyny , de**la już nie

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
1 rok temu

Jak się nie wywrucisz to się nie nauczysz. Takie sztuczki to się robię bez uczestników ruchu.

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
1 rok temu

Jakie sztuczki? On nawet nie zamierzał ruszyć, tylko popisywał się silnikiem. A i tak okazało się ze przeliczył się co do swoich umiejętności.

0

Zglos komentarz

Reklama