Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Radosna nowina, ale radośniejsza byłaby gdyby ten prawacko-katolicki złodziej i przestępca był już w więzieniu. Smutne, ale zaczynam w to wątpić.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Ja myślę, że już siedzi w ambasadzie Węgier w Brukseli i pisze, co mu dyktują, a jest po rozmowie z Putinem.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
1 rok temu

obajtek nie wyje tylko tak śmiesznie piszczy

0

Zglos komentarz

Reklama