Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
aaarek ⚔️ Jedi
1 rok temu

Przecież mają już w Polsce swoje dywizje. od moherowych beretów po inne zakony Jezusa

0

Zglos komentarz

G
Ginka_Beer 🏆 Master
1 rok temu

to się nazywa chyba "V kolumna" :-)

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
1 rok temu

@Ginka_Beer tylko nie "chyba", tylko nie "chyba"

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Ale przecież u nas mają swoje wojska. Wszelkiej maści rycerze czegoś tam, wyposażeni przez paszczaka w ołtarze polowe i różańce bojowe.

0

Zglos komentarz

Reklama