Reklama
Reklama

Komentarze

9
K
kacynski Czysta Moc
1 rok temu

Beda wywozili szambo? Duzo im sie tego nazbieralo...

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Chyba raczej będzie to food track dla spaślaka.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

To już kanalizacja w TV Raspublika nie odbiera odchodów tej świni, że potrzebny jest dodatkowy wóz do przewozu prawacko-katolickiego g**ju?

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

Nie transmisyjny a Wóz ...asenizacyjny jest to urządzenie, dzięki które umożliwia samoczynne pobranie, transport i rozlanie zarówno g**jówki, jak i g**jowicy na pola i pastwiska

0

Zglos komentarz

M
MarcinM1981 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Znaczy na szambiarkę?

0

Zglos komentarz

V
vario8009 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Na wóz do transmisji prowadzonej dynamicznie polityki zagranicznej !!! Czyli kur*owóz

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
1 rok temu

Ile za noc z tą "dziennikarką" ?

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
1 rok temu

Spytaj Nawrockiego on jest Alfonsem

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
1 rok temu

Dlaczego ta atacja ciągle na prawo do nadawania i jest np na multipleksie dostępna...

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
1 rok temu

A to ciekawe! Zbierają na wóz transmisyjny 5 milionów, a dostali nakaz zwrotu pieniędzy do budżetu państwa w wysokości prawie 6 milionów, dziwna zbieżność no nie!?

0

Zglos komentarz

Reklama