Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Wyrwane z kontekstu🤣

0

Zglos komentarz

K
kubh 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Bez sensu, wystarczyłoby powiedzieć, ze jest on zupełnie nikim. Wydmuszką Kaczyńskiego nie mającą nic mądrego do powiedzenia.

0

Zglos komentarz

Reklama