Reklama
Source: wgrane.pl

Widać, że Radomir ma już dość tych The Billi i ich gadania od rzeczy.

przez mamamarcina — 1 rok temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Rozmowa dziennikarza z prawacko-katolickim de**lem. Czy oni nadal mają konkurs na aktualnego, największego de**la w pisoborze?

0

Zglos komentarz

S

Oni przy jozefaciuku czy żukowskiej to i tak geniusze

0

Zglos komentarz

M
manka100 😏 Szyderca
1 rok temu

Dla ciebie to moze geniusze 🤣

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
1 rok temu

Za każdy taki kontakt powinni mu płacić tzw. "szkodliwe".

0

Zglos komentarz

Reklama