Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Ja trochę też z tego powodu. Ale głównie z powodu ze 99% chodzących do kościoła nie wierzy w boga. Bo jak by wierzyli to by nie grzeszyli i nie potrzebowali aby im grzechów panstwo zakazywało. A także nie płakaliby na pogrzebach tylko by się cieszyli ze ich bliski już w raju.

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
1 rok temu

Ament

0

Zglos komentarz

Reklama