Reklama
Reklama

Komentarze

1
T
tebarek 🎖️ Snajper
1 rok temu

musiała dobrze kręcic lody jeśli tak ją brak asystenta zdołował przecież niewinni się nie boją niczego i żadnej pomocy nie potrzebują ...

0

Zglos komentarz

M
mamamarcina 🏆 Master
1 rok temu

Wieść gminna niesie, że ta pani nie zmarła po wizycie w prokuraturze, tylko po wizycie u Kaczyńskiego.

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
1 rok temu

moczem nie jechało ? a kocim ?

0

Zglos komentarz

Reklama